A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Організація освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами у ЦДЮТ Дубов'язівської селищної ради здійснюється з урахуванням завдань, визначених Указами Президента України, дорученнями Уряду, нормативно-правовими актами, листами Міністерства освіти і науки України, нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України, інструктивно-методичними матеріалами, листами Міністерства, які розміщені та постійно оновлюються на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України у рубриці «Дітям з особливими освітніми потребами» (https://mon.gov.ua/ua/tag/dityam-z-osoblivimi-potrebami).

Відповідно до ст. 19 ЗУ «Про освіту» та постанови Кабінету Міністрів України «Про організацію інклюзивного навчання в закладах позашкільної освіти»  ЦДЮТ Дубов'язівської селищної ради створює умови для забезпечення прав і можливостей дітей з особливими освітніми потребами для здобуття ними позашкільної освіти з урахуваннями їх індивідуальних потреб.

Усі  гуртки ЦДЮТ Дубов'язівської селищної ради працюють на базі закладів освіти Дубов'язівської селищної ради, які обладнані пандусами для безперешкодного доступу осіб з особливими освітніми потребами до навчального закладу. При Дубов'язівському НВК "СШ І - ІІІ ст. - ДНЗ" обладнано внутрішній туалет для учнів/вихованців з ООСП.

Адміністрація ЦДЮТ Дубов'язівської селищної ради та керіввники гуртків під час планування роботи з дітьми з ООСП спираються на рекомендації МОН 

https://mon.gov.ua/ua/tag/dityam-z-osoblivimi-potrebami

 

Вхід для адміністратора