A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради

Порядок звернення

Шановні мешканці громади!

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: вул. В. Глуховця,8, смт. Дубов'язівка Конотопського району Сумської області, 41655  або звернутися до керівництва відділу освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради відповідно до графіка прийому громадян за адресою: вул.Центральна, 64, с. Сім'янівка, Конотопський район, Сумська обл..

Порядок звернення

1. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина та викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

2. Звернення може бути і усним (викладеним громадянином на особистому прийомі), і письмовим (надісланим поштою). При цьому письмове звернення має бути підписано заявником (заявниками) особисто із зазначенням дати. Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями.

Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає. Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» з 28 жовтня 2015 року письмове звернення також може бути надіслано з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Надіслати звернення до керівництва  відділу освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради із використанням мережі Інтернет можна за електронною адресою:  41848402@mail.gov.ua

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради:  

 МАШАЙ  Тетяна Михайлівна

 

За консультацією та попереднім записом можна звернутися до відповідальної особи за організацію особистого прийому громадян - Білана Юрія Миколайовича, головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради.

 Телефон: (05447) 52-1-60 

 

 

 

 

Зразок заяви

Урядова гаряча лінія

Вхід для адміністратора