A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради

Довідки про стан роботи зі зверненнями громадян

 

Про звернення громадян у І півріччі 2020 року

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» відділ освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради здійснював своєчасну та якісну роботу щодо розгляду звернень громадян. 

         До відділу освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради протягом І півріччя 2020 року надійшло 8  звернень (2 - під час особистого прийому громадян, 6 - у телефонному режимі). Загальна кількість  звернень громадян за звітний період збільшилася в порівнянні з попереднім звітним періодом на 4 звернення (2019 - 4).

         Повторні звернення не надходили.

          У зверненнях громадян було порушено 8 питань різної тематики.

Найактуальнішими питаннями були: організація підвезення дітей до навчальних закладів та зворотньо, організація дистанційного навчання, робота закладу дошкільної освіти після послаблення карантинних заходів.

         Усі звернення громадян розглянуто своєчасно, без порушень строків, установлених законодавством. Не допускалося надання неоднозначних, необґрунтованих, неповних відповідей.

Відділом освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради звернення заявників з питань, що належали до його компетенції, вирішено або надано роз`яснення відповідно до вимог чинного законодавства.

 




 

Про звернення громадян у ІІ півріччі 2019 року

Протягом ІІ півріччя 2019 року у відділі освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради робота зі зверненнями громадян здійснювалася на підставі забезпечення гарантування та реалізації конституційного права на звернення, викладеного у Конституції України, Законі України «Про звернення громадян», Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указі Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2008 № 858 «Про затвердження Класифікатора звернень громадян».

До відділу освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради у ІІ півріччі 2019 року надійшло 4 звернення від громадян:

  1. Зміна постачальників продуктів харчування у закладах освіти Дубов’язівської селищної ради (24.07.2019 року)
  2. Організація підвезення учнів до Курилівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- ДНЗ» (15.08.2019 року).
  3. Питання фінансування Тернівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» (02.09.2019 року).
  4. Фінансування учнів 10-11 класів Курилівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» (30.09.2019 року).

Відповідно до вимог законодавства України стосовно роботи зі зверненнями громадян, відділом освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради протягом ІІ півріччя 2019 року проводилася робота щодо кваліфікованого, неупередженого та всебічного розгляду питань, які порушувалися громадянами.

Відсутні порушення строків розгляду звернень громадян. Усі звернення, що надійшли, розглянуті керівником та надані відповідні доручення виконавцям. Заявники повідомлені про результати розгляду у встановлений законодавством термін.

Вхід для адміністратора