A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради

Для українців розробили новий, безплатний онлайн-курс «Стартуй стартап». Кожен може переглянути цікавий серіал, і зрозуміти, як відкрити власну справу, знайти для неї ідеї і ресурси.

Дата: 03.12.2020 16:17
Кількість переглядів: 17

«Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути. На онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта» кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали», - нагадують у Міністерстві цифрової трансформації.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн-курс «Стартуй стартап» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/startuj-startap).

Серіал дає практичні знання про те, як зробити свій стартап від ідеї до реалізації. Після перегляду серіалу ви зможете: розуміти, що таке стартап і чим він відрізняється від класичного бізнес; надихнутися кейсами українських підприємців; зрозуміти, як робити перші кроки для створення стартапу та хто може допомогти зробити це; віднайти оптимальну бізнес-модель; навчитися працювати з клієнтами та пітчити.


« повернутися

Вхід для адміністратора