A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради

Відбувся І (селищний) етап обласного конкурсу юних фотоаматорів "Моя Україно!"

Дата: 16.09.2021 15:38
Кількість переглядів: 17

Відбувся І (селищний) етап обласного конкурсу юних фотоаматорів "Моя Україно!"

Уміння помічати красу навколо себе і фіксувати її у світлинах - талант фотоаматорів. Усі (а особливо діти!) люблять фотографувати, тому із метою підтримки обдарованої молоді із 06.09.2021 до 14.09.2021 проводився І (селищний) етап обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» серед учнів закладів загальної середньої освіти Дубов’язівської селищної ради. Конкурс спрямований на підвищення ролі фотоаматорства у морально-етичному вихованні підростаючого покоління, утвердження патріотизму та національної свідомості, любові до рідного краю, природи, архітектури, культури і традицій України.

На Конкурс було представлено 75 робіт від учнів 6 закладів освіти: Курилівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Гружчанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Салтиківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», В’язівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Землянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Конкурс проводився за наступними номінаціями: портрет (репортажний та студійний), пейзаж, натюрморт, побутові або жарові фотографії, архітектура, фото з застосуванням програми Аdobe Photoshop, мікрофотографія, флора та фауна, позажанрове фото, експериментальне фото у 2-х вікових категоріях: І-а вікова категорія 10-14 років (включно), ІІ-а вікова категорія 15-18 років (включно).

Журі оцінило високий рівень виконання конкурсних робіт учасниками всіх вікових категорій.

На підставі підсумкового рішення журі Конкурсу визнано переможцями

І вікова категорія – 10-14 років (включно)

Номінація «Флора та фауна»

І місце – Суханов Валерій, учень Гружчанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», робота «Павучок малятко»

Номінація «Архітектура»

І місце – Прядко Данило, учень Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», робота «Велич і стиль, розкіш і стриманість»

Номінація «Пейзаж»

І місце – Закоморна Дарина, учениця Курилівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», робота «Вечірнє озеро!»

Номінація «Репортажне фото»

І місце – Динник Вікторія, учениця Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», робота «Щасливе дитинство»

Номінація «Побутова фотографія»

І місце – Мозговой Віктор, учень Землянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», робота «Замріяна й закохана»

 

Номінація «Натюрморт»

І місце – Форкош Дарія, учениця Землянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», робота «Дари нашої землі»

Номінація «Портрет»

І місце – Євтушенко Кирило, учень В’язівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», робота «Мій портрет»

Номінація «Фото з застосуванням програми Аdobe Photoshop»

І місце – Рагозіна Єва, учениця Салтиківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», робота «А я на морі»

Номінація «Експериментальне фото»

І місце – Янку Єва, учениця Гружчанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», робота «Ковід віддай мрії»

 

ІІ вікова категорія – 15-18 років (включно)

Номінація «Репортажне фото»

І місце – Цементова Софія, учениця В’язівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», робота «Чари лісу»

Номінація «Фото з застосуванням програми Аdobe Photoshop»

І місце – Хукаленко Дмитрій, учень Гружчанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», робота «Дотик»

Номінація «Портрет»

І місце – Васькова Валерія, учениця В’язівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», робота «Мій портрет»

Номінація «Жанрове фото»

І місце – Старієнко Марк, учень Гружчанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», робота «Відображення»

Номінація «Пейзаж»

І місце – Савченко Андрій, учень Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», робота «Краса Карпат»

Номінація «Флора та фауна»

І місце – Шолудько Леся, учениця Курилівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», робота «Розкіш природи мого краю»

Бажаємо юним фотоаматорам перемоги в обласному етапі конкурсу "Моя Україно!"


« повернутися

Вхід для адміністратора