A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради

Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво» - пленер «Перлини Сумщини»

Дата: 21.09.2021 14:58
Кількість переглядів: 19

Із метою виявлення та підтримки талановитих дітей і учнівської молоді у сфері образотворчого мистецтва, залучення їх до процесу збереження надбань національної культурної спадщини, удосконалення виконавської майстерності вихованців і керівників гуртків, творчих об’єднань образотворчого мистецтва протягом вересня 2021 року проводився І (відбірковий) етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво» - пленер «Перлини Сумщини» (далі – Конкурс). У Конкурсі взяли участь вихованці комунального закладу позашкільної освіти Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області «Центр дитячої та юнацької творчості», учні В’язівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Курилівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Чернечослобідського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». На конкурс представлено 8 робіт у  двох вікових категоріях (11-13 повних років та 14-17 повних років) у номінаціях «Пейзаж», «Архітектурний пейзаж» за основним рівнем виконавської майстерності. Журі підкреслило достатній рівень виконавської майстерності конкурсантів. На підставі підсумкового рішення журі визначено переможців:

Номінація «Пейзаж»

І місце – Сазанова Марія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» комунального закладу позашкільної освіти Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області «Центр дитячої та юнацької творчості»;

ІІ місце – Черкас Поліна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» комунального закладу позашкільної освіти Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області «Центр дитячої та юнацької творчості»;

ІІІ місце – Петрук Аліна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» комунального закладу позашкільної освіти Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області «Центр дитячої та юнацької творчості».

Номінація «Архітектурний пейзаж»

І місце – Ковальчук Анастасія, учениця В’язівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

ІІ вікова категорія – 14-17 повних років

(основний рівень виконавської майстерності)

Номінація «Пейзаж»

І місце – Лащ Поліна, вихованка гуртка «Пізнаємо рідний край» комунального закладу позашкільної освіти Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області «Центр дитячої та юнацької творчості».

Номінація «Архітектурний пейзаж»

І місце – Цементова Софія, учениця В’язівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

ІІ місце – Васькова Валерія, учениця В’язівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Бажаємо юним художникам цікавих тем для творчості та нових перемог!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора