A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради

Конкурс «Я люблю свій рідний край»

Дата: 06.03.2020 11:20
Кількість переглядів: 17

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 24.09.2019 № 572-ОД «Про проведення обласного конкурсу дитячого малюнка «Я люблю свій рідний край», наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 15.12.2016 № 651-ОД «Про обласний соціально-освітній національно-патріотичний проект «Голос крові: ми – Українці!», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області 19 грудня 2016 року за № 73/1645, з метою розвитку творчих здібностей дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, формування духовної культури, виховання національно-патріотичної свідомості засобами образотворчого мистецтва із 02.10.2019 до 18.10.2019 проводився конкурс дитячого малюнка «Я люблю свій рідний край» серед учнів старшого дошкільного та молодшого шкільного віку закладів освіти Дубов’язівської селищної ради.

На конкурс було представлено 25 робіт вихованців, учнів закладів освіти Дубов’язівської селищної ради:

  • Курилівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»,
  • Сім’янівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»,
  • Салтиківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»,
  • Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»,
  • Лебедівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

При оцінюванні робіт ураховувалися відповідність рівня виконання віковим можливостям дитини, якість, охайність, естетичність роботи, правильність композиційного рішення, відповідність темі конкурсу.

За підсумками конкурсу:

  • І місце – не визначено.
  • ІІ місце – Данильченко Ілля («Моє село»), учень Лебедівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;
  • Руденко Єгор («Соняхи і мальви – квіти чарівні…»), вихованець дошкільної групи «Калинка» Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;
  • Зозуля Юлія («Край, де я живу»), учениця Салтиківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» ІІІ місце – Білозьоров Антон («Шляхами України»), учень Лебедівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;
  • - Ханіна Аполлінарія («Мої молодші друзі»), учениця Курилівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;
  • - Худенко Ярослав («Осінь»), учень учень Сім’янівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

« повернутися

Вхід для адміністратора