A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради

Вітаємо переможців І (селищного) етапу обласного конкурсу дитячого малюнка «Я люблю свій рідний край»

Дата: 19.10.2020 10:37
Кількість переглядів: 12

Вітаємо переможців І (селищного) етапу обласного конкурсу дитячого малюнка «Я люблю свій рідний край»

Малювання відіграє надзвичайно важливу роль у житті кожної дитини, воно безпосередньо впливає на розвиток її особистості. Під час малювання  задіяні як фізична, так і розумова активність малюка. У процесі створення нового малюнка, дитина докладає величезних зусиль, щоб завершити його, і осягає при цьому нові знання та вміння. Тому з метою розвитку творчих здібностей дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, формування духовної культури, виховання національно-патріотичної свідомості засобами образотворчого мистецтва з 30.08.2020 до 12.10.2020 проводився І (селищний) етап обласного конкурсу дитячого малюнка «Я люблю свій рідний край». У Конкурсі взяли участь вихованці Дубов’язівського ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко», учні молодшого шкільного віку та вихованці дошкільних груп Салтиківського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ»,  Сім’янівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ»,  Лебедівського НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ»,  Дубов’язівського НВК «СШ І – ІІІ ст. – ДНЗ», Шпотівської філії Дубов’язівського НВК «СШ І – ІІІ ст. – ДНЗ», які представили на розсуд журі 35 творчих робіт.

При оцінюванні робіт ураховувалися відповідність рівня виконання віковим можливостям дитини, якість, охайність, естетичність роботи, правильність композиційного рішення, відповідність темі конкурсу.

Творчі роботи характеризуються оригінальністю сюжету, яскравістю та виразністю, у них відображено красу природи рідного краю, яскраві моменти щасливого дитинства.

На підставі підсумкового рішення журі Конкурсу визнано переможцями:

 І вікова категорія (5-7 років)

І місце – Варв’янський Артем, Шадоріна Софія, Лелюх Сніжана (Дубов’язівський ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко»);

ІІ місце – Чорнуха Єлизавета, Бадіон Іван (Дубов’язівський ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко»), Бідненко Марія (Дубов’язівський НВК «СШ І – ІІІ ст. – ДНЗ»), Коновалов В’ячеслав (Салтиківський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ»)

ІІІ місце – Данильченко Злата (Лебедівський НВК (ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ»).

ІІ вікова категорія (8-10 років)

І місце – Голуб Роман, Розумовська Поліна (Шпотівська філія Дубов’язівського НВК (СШ І – ІІІ ст.- ДНЗ»), Прядко Тимофій (Дубов’язівський НВК «СШ І – ІІІ ст. – ДНЗ»),

ІІ місце – Сахно Дар’я, Сілонов Андрій (Дубов’язівський НВК «СШ І – ІІІ ст. – ДНЗ»), Іванченко Гліб, Рябовол Марина (Шпотівська філія Дубов’язівського НВК (СШ І – ІІІ ст.- ДНЗ»), Півень Марія (Салтиківський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ»);

ІІІ місце – Гусакова Софія, Черняк Оксана (Сім’янівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ»), Суховєєв Денис (Дубов’язівський НВК «СШ І – ІІІ ст. – ДНЗ»).

Переможці і призери Конкурсу отримають грамоти відділу освіти, молодіт та спорту Дубов’язівської селищної ради, а найкращі роботи відправлені до ОЦПО та РМТ для участі в обласному етапі конкурсу дитячого малюнка «Я люблю свій рідний край».

Бажаємо юним учасникам художникам яскравих вражень та натхнення для нових шедеврів!


« повернутися

Вхід для адміністратора