A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради

Про участь у Всеукраїнському юнацькому фестивалі «В об’єктиві натураліста – 2021» (тема Фестивалю - «Збереження біорізноманіття»)

Дата: 28.01.2021 08:43
Кількість переглядів: 20

Щорічно, починаючи з 2000 року, 22 травня відзначається Міжнародний день біологічного різноманіття (International Day for Biological Diversity). Це свято-заклик до кожної людини, адже наша планета – це наш дім, а біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів: зникають та знаходяться під загрозою зникнення численні види та екосистеми, постійно зростає загроза генофонду… Тому збереження біорізноманіття - обов'язок кожного!

Запрошуємо учнів закладі освіти Дубов’язівської селищної ради долучитися до участі у Всеукраїнському юнацькому фестивалі «В об’єктиві натураліста – 2021» (тема Фестивалю - «Збереження біорізноманіття»). Положення про Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста» розміщено на сайті Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Режим доступу: https://nenc.gov.ua/doc/polozhenie/min-uyst/31_08_12_961.pdf

Конкурсні матеріали на обласний етап Фестивалю необхідно надіслати до 10 лютого 2021 року на електронну адресу 41848402@mail.gov.ua .

Немає опису світлини.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора