Відділ освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради

Анонси

 


Обласний фестиваль юних майстрів «Веселка творчості»

З 21 до 26 квітня 2021 року у заочному форматі відбудеться обласний фестиваль юних майстрів вишивки і бісероплетіння «Веселка творчості».

Напрями та номінації фестивалю:

Вишивка: український рушник, народний одяг, традиційні побутові речі, оригінальний жанр.

Бісероплетіння: плетіння бісером, ткацтво бісером, плетіння з використанням дроту, вишивка бісером.

Запрошуємо юних майстрів взяти участь у заході.

Для участі у заході до 20 квітня 2021 року на електронну адресу 41848402@mail.gov.ua (тема листа «Веселка творчості») необхідно надіслати матеріали: світлини, що містять якісні, естетично презентовані зображення конкурсних робіт (одне фото – один виріб) у форматі – jpg, jpeg, ім’я файлу, що містить зображення, повинно включати інформацію про виконавця (наприклад–“Ірина Вовк _Дубов’язівка. jpg”); заявку на участь (єдина від закладу), що подається у форматі * doc (без скорочень та абревіатур) (додаток).

 

Конкурсні роботи оцінюються у двох вікових категоріях: 7 - 12 років, 13 - 18 років за критеріями: художній рівень та техніка виконання, відповідність народним традиціям, композиційна досконалість, оформлення виробу.

Від кожного закладу освіти подається не більше шести конкурсних робіт.

Бажаємо творчих успіхів!

ЗАЯВКА

на участь в обласному фестивалі юних майстрів вишивки і бісероплетіння

«Веселка творчості»

 (назва закладу освіти, 2021 рік)

без скорочень

 

Прізвище, ім’я автора

Вік

Назва творчого об’єднання

Прізвище, ім’я, по батькові керівника гуртка

Контактний телефон

Вишивка, номінація «Український рушник»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вишивка, номінація «Народний одяг»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бісероплетіння, номінація «Плетіння бісером»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бісероплетіння, номінація «Ткацтво бісером»

 

 

 

 

 

 

 

Директор

закладу освіти

 
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

З 26 квітня до 3 травня 2021 року у заочному форматі відбудеться обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» за номінаціями: художнє різьблення по дереву, гончарство та художня кераміка, художнє плетіння, ткацтво, в’язання спицями і гачком, витинання, художня вишивка, народна лялька, м’яка іграшка, писанкарство, вироби з тіста, вироби зі шкіри, декоративний розпис, бісероплетіння, паперова пластика, вироби з соломки, батик; інші техніки виконання.

Для участі у виставці-конкурсі до 25 квітня 2021 року на електронну адресу 41848402@mail.gov.ua (тема листа «Знай і люби свій край») необхідно надіслати матеріали на експонати в електронному вигляді:

  1. Фотографії. Технічна вимога: формат – jpg, jpeg; дозвіл зображення – 200-300 dpi; розмір файлу – не більше 5 Мб., без додаткових написів, рамок, підписів і інших елементів, доданих поверх фото, отриманого з камери або після базової обробки; ім’я файлу, що містить зображення, повинно відповідати назві роботи, прізвищу та імені виконавця (наприклад робота Дубини Петра «Бузок» Сумська обл. – “Бузок_Дубина Петро_Сумська. jpg”).

 Заявка у форматі *. doc (без скорочень та абревіатур) за номінаціями: художнє різьблення по дереву, гончарство та художня кераміка, художнє плетіння, ткацтво, в’язання спицями і гачком, витинання, художня вишивка, народна лялька, м’яка іграшка, писанкарство, вироби з тіста, вироби зі шкіри, декоративний розпис, бісероплетіння, паперова пластика, вироби з соломки, батик; інші техніки виконання (додаток). Кількість представлених робіт від навчального закладу – не більше 3.

За результатами обласного етапу будуть відібрані претенденти на участь у Всеукраїнському заході.
Бажаємо учасникам заходу творчих звершень і наснаги до перемоги!
Онлайн-вернісаж малюнків "Здорові немовлята - щасливі мами й тата!"

 
Онлайн-конкурси ватр "Слава Героям" та "Україна назавжди"

Запрошуємо до участі рої середньої вікової групи та курені закладів освіти долучатися до участі у КОНКУРСАХ!

Умови участі: Всеукраїнського конкурсу ватр "Слава Героям" - за посиланням https://drive.google.com/file/d/1R_d3HHyQRvjtU9QZ556mt7tUI1exEto4/view?fbclid=IwAR3knhAn2mMHKgDi8lJnZkyjLinYWaySTnyCSQJ_UbsFiYeWmLglue8QHiU

Умови участі Всеукраїнського конкурсу ватр "Україна назавжди" - за посиланням https://drive.google.com/file/d/1L_UlFvCpI9X9wjGj718ruJmpQ55et5Gs/view?fbclid=IwAR0zQrhLg8lmtby8JaDQHHaFlWrvlu_CzGannSjvCIu_o7_Mc1RaiAhx3K8