Відділ освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради

Анонси

https://docs.google.com/.../1q67J.../edit...

2 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь. Пропонуємо переглянути інформаційні матеріали щодо збереження біорізноманіття та поширити цю інформацію задля привернення уваги громадськості до проблеми важливості водно-болотних угідь.

#День_водно_болотних_угідь_2022


15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках».

Запрошуємо здобувачів освіти та усіх небайдужих жителів Дубов'язівської ТГ долучитися до участі в онлайн челенджі "Молодість у полум'ї війни" та продекламувати вірші про афганську війну. Розміщуйте ваші відео в соціальній мережі Фейсбук із хештегом #молодість_у_полум_ї_війни

Ушануймо воїнів, які пройшли через горнило війни в Афганістані, та пам'ять про загиблих інтернаціоналістів!


Із метою посилення виховного потенціалу родини, формування партнерських відносин між педагогами, батьками, державними і громадськими інститутами щодо виховання дітей та учнівської молоді з 2022 року в області реалізовується обласний соціально-освітній проєкт «КРОВНА РОДИНА».

Умови 


Запрошуємо учнів закладів освіти Дубов'язівської селищної ради долучитися до проведення конкурсу "Охорона праці очима дітей". Положення Конкурсу http://kiev.dsp.gov.ua/novyny/startuie-khi-vseukrainskyi-konkurs-dytiachoho-maliunka-okhorona-pratsi-ochyma-ditei-2022/