Відділ освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради

Анонси

 

Перлини нашої душі

Писанка – одна зі стародавніх форм українського народного розпису, у якому наші пращури втілювали свої прагнення, віру. 

Із метою виховання підростаючого покоління засобами декоративно-ужиткового мистецтва, формування духовної культури, збереження та відродження національних традицій з 25 листопада до 9 грудня 2021 року відбудеться обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі» за напрямом «Писанкарство» у заочному форматі.

Номінації конкурсних робіт для молодшої (7-12 років) і старшої (13-18 років) вікових категорій: традиційна українська писанка, регіональна писанка, писанка-крапанка.

Запрошуємо юних майстрів узяти участь у заході. Бажаємо творчих успіхів!

Лист 


Янголи милосердя

Новорічно-різдвяні свята - улюблена пора і дітей, і дорослих. Усі з нетерпінням чекають Дня Святого Миколая, щоб отримати подарунки або поділитися маленькою радістю з ближніми. Дуже важливо до цього дня зігріти теплом та увагою тих, хто потребує особливої уваги - дітей-сиріт, дітей з особливими освітніми потребами, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

У межах обласної доброчинної акції "Янголи милосердя" рекомендуємо здобувачам освіти, педагогічним працівникам, батьківській громадськості, представникам соціально відповідального бізнесу долучитися до участі в акції.

У межах акції "Янголи милосердя" слід організувати:

роботу «Майстерень Святого Миколая» з виготовлення подарунків (новорічних прикрас, іграшок, листівок, картин тощо);

благодійні аукціони «Торбинка доброти»;

святкові онлайн привітання від вихованців гуртків і творчих об’єднань своїм ровесникам «Дітям – від щирих сердець» тощо.

Акція проводиться з 13 до 19 грудня 2021 року.

Подарунки та відеоматеріали слід адресувати вихованцям інтернатних закладів, дитячих будинків сімейного типу, інших спеціалізованих закладів для дітей.

Заходи, проведені в межах обласної доброчинної акції

«Янголи милосердя», просимо оприлюднювати в мережі Facebook під хештегом:

#ПозашкілляСумщиниЯнголиМилосердя


ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнську краєзнавчу акцію учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби»


Запрошуємо учнів закладів освіти Дубов'язівської селищної ради долучитися до проведення конкурсу "Охорона праці очима дітей". Положення Конкурсу http://kiev.dsp.gov.ua/novyny/startuie-khi-vseukrainskyi-konkurs-dytiachoho-maliunka-okhorona-pratsi-ochyma-ditei-2022/