Відділ освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради

Анонси

 

ОБЛАСНИЙ МАРАФОН ЕКОЛОГІЧНИХ АКТИВНОСТЕЙ

“ЕКОЖИТТЯ — НАШЕ МАЙБУТТЯ”

З метою формування екологічної культури особистості, набуття навичок і досвіду розв’язання екологічних проблем, залучення дітей та учнівської молоді до практичної природоохоронної роботи на засадах сталого розвитку, STEM-орієнтованої діяльності з 1 до 27 квітня 2023 року в дистанційному форматі відбудеться обласний марафон екологічних активностей «Екожиття – наше майбуття».

У межах марафону пропонуємо здобувачам освіти закладів загальної середньої, позашкільної освіти долучитися до проведення різноманітних активностей відповідно до дат екологічного календаря:

  • 1-15 квітня – акція «Чиста планета» (благоустрій території громади, закладів освіти);
  • 1 квітня – Міжнародний день птахів. Фотогалерея «Весну на крилах птахи нам приносять»;
  • 4 квітня – Міжнародний День безпритульних тварин. Акція «Щасливі лапи»;
  • 4 квітня – Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки. Акція «Обережно – міни!»;
  • 5 квітня – День переробки і повторного використання відходів. Творча майстерня з апсайклінгу;
  • 15 квітня – Український день навколишнього середовища, День довкілля, День екологічних знань в Україні. «Екодія для ЕКОмайбуття»;
  • 19 квітня – День проліска / День підсніжника. Акція «Збережемо первоцвіти»;
  • 22 квітня – Міжнародний день Землі. Свято «Моя щаслива мирна планета»;
  • 27 квітня – Підбиття підсумків марафону. Презентація реалізованих екоактивностей на google сайті заходу.

Заходи марафону мають висвітлюватися постійно згідно з термінами їх проведення на офіційних сайтах, сторінках закладів освіти у соціальних мережах із хештегом #Обласний_марафон_ЕКОжиття_наше_МАЙБУТТЯ.

Для презентації реалізованих екоактивностей обласного марафону «Екожиття – наше майбуття» на google сайті заходу http://surl.li/frpbz необхідно до 24 квітня 2023 року (включно) заповнити анкету учасника, завантажити звіт-презентацію участі закладу освіти у марафоні за лінком

Наголошуємо, що важливим завданням участі в заходах марафону є безпека її учасників. Просимо враховувати заборону на відвідування лісових масивів та інших потенційно небезпечних місцевостей та об’єктів.

За додатковою інформацією можна звертатися за тел. 0958020294 (Юлія Володимирівна).


Обласний фестиваль STEM-ідей

«Еко-активна STEM-весна позашкільна»

У межах Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2023» запрошуємо педагогів закладів позашкільної освіти Сумщини взяти активну участь у проведенні обласного фестивалю STEM-ідей «Еко-активна STEM-весна позашкільна», що відбудеться з 1 до 27 квітня 2023 р. з метою популяризації STEM-освіти в умовах закладів позашкільної освіти, експериментальної й дослідницької навчально-творчої діяльності серед дітей та учнівської молоді (детальніше http://surl.li/fvvvb ).

Реєстрація учасників фестивалю до 21 квітня 2023 р. за посиланням: https://forms.gle/e9EUQnzwHjFNoVXg6 .

#STEMspringfest2023 #ЕКОактивна_STEMвесна_позашкільна